O mnie

W moim domu obecnie przebywają dwie suczki rasy chiński grzywacz odmiany owłosionej. W przyszłości planuję powiększyć moje stado o przedstawiciela rzadkiej rasy psa islandzkiego oraz być może o rosyjskiego toy terriera.

Nazywam się Katarzyna Zienkiewicz. Jestem architektem krajobrazu i fotografikiem-amatorem. Zajmuję się również rysunkiem, grafiką i malarstwem. Specjalizuję się w rewaloryzacji zabytkowych obiektów parkowych i projektowaniu ogrodów naturalnych. Hobbystycznie projektuję i wykonuję strony internetowe:) Kilka 'moich' prac można zobaczyć tutaj.

Moją wielką pasją jest przyroda, zwierzęta, szczególnie psy i psowate. Interesuje mnie hippika. Kiedyś rekreacyjnie jeździłam konno. Odzwierciedleniem tych zainteresowań jest przyrodnicza tematyka moich prac. Fascynacja wilkami skłoniła mnie do  napisania artykułu o nich: 'Wilk - łagodny baranek, czy krwiożercza bestia - próba obalenia stereotypów.' 

Jestem wielką miłośniczką psów i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Mój wybór padł na chińskiego grzywacza z powodu jego  charakteru i niezwykłej urody.  

Dudek - Upupa epops

Na forach dyskusyjnych o psach można mnie spotkać pod nickami 'Dudek', 'Rosa Thea' lub 'Milva'.

 

Webmaster

Home Copyright © 2004- Katarzyna Zienkiewicz - Rosa Thea Kennel